Hakkımızda

1990 yılında nakış sektöründe faaliyetlerine başlayan firmamız yüksek kapasitesi,engin tecrübesi ve uzman personeli ile son yıllarda H&M,M&S,Lacoste,Adidas v.b.. gibi birçok dünya markasınında onayını alarak çorap nakışında lider firma olmuştur.

Mükemmel bir nakışın ancak itina ile hazırlanmış bir desenden çıkacağına inandığımızdan tasarımlarımızı kendi bünyemizde özenle hazırlamaktayız. Müşterilerimizin faydalanabilecekleri, çok çeşitli, çok renkli, farklı vuruş ve ebatlarda binlerce desen arşivimizde mevcut olup; işlenmiş numuneler printer çizimlerinden veya bilgisayar ekranından görülebilir.

Müşterilerimizin sürekli memnuniyetini sağlamak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla makina parkurumuzu yenileyerek genişletmekteyiz.her türlü mamül üzerine her tür nakışı işlemeye müsait makina parkurumuzda müşterilerimizin istek ve talepleri uzman ekibimizin nezaretinde özenle yerine getirilmektedir.

Firmamızın müşterileri arasında dokuma ve örme kumaştan konfeksiyon üretimi yapan imalatçı ve ihracatçı firmalarının yanı sıra ev tekstili, deri konfeksiyon, triko, çorap, eldiven ve şapka imalatçıları da bulunmaktadır.